Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Забуте старе в новому виконанні

Забуте старе в новому виконанні
Нещодавно в Росії пройшов ярмарок - виставка книг. Серед величезного різноманіття були виставлені як інтелектуальні новинки, так і класичні тексти, які постали в новому обличчі. Майстерність друкарів вразило гостей виставки, тому що кожна книга виявилася твором мистецтва.
На першому місці опинилася Біблія. Справжній шедевр - Писання з ілюстраціями Сальвадора Далі. Робота над цією книгою почалася ще в 1963 році, і ініціатором цього став Джузеппе Альбаретто, друг художника. Далі вибирав біблійні теми для виконання ілюстрацій, в результаті чого з'явилося 105 картинок, виконаних у поєднуючем стилі: олівець, пастель, туш, гуаш і акварель. Пізніше картинки були переведені в літографії. У творчості Далі з'явився перший масштабний проект.
Замість чотирьохкольорового друку була обрана восьмикольорова, тому глибина кольору і текстури була передана найбільш яскраво. Дане видання є справжнім шедевром - поліграфічним та ювелірним, тому що для прикраси факсиміле підпису Далі використовувалися діаманти та інші камені .
Відроджений всім відомий Крилов у повному зібранні своїх байок. Друкарі видали подарунковий екземпляр: шістсот сторінок в шкіряній палітурці. Жанр байок відомий ще з часів раба і мудреця Езопа, але Крилов був першим російським байкарем, який створив свій унікальний стиль.
Класика світової літератури - роман "Знедолені" Віктора Гюго - був включений в величезний том, барвисто оформлений і привернув увагу сотень гостей. Також в тому включені коментарі Валова Сергія, що розповідає нам про історичні події тих років, і вступна стаття Брюсова Валерія. Роман, писався близько 30 років, гідний такої пильної уваги, тим більше в новому виконанні майстрів друкарської справи.
Голландець Герман Кох зі своїм романом "Літній будиночок з басейном" увійшов до 10-ки читаючих письменників Європи. Роман розповідає про те, як запрошена в гості до Мейєр сім'я Шлоссера провела відпустку в пристрастях, напруженні і сумнівних відносинах. Безтурботний спочатку й драматичний наприкінці відпусток ставить главу сім'ї перед вибором: борг лікаря або чоловіка важливіше всього.
Зацікавили подробиці? Ласкаво просимо на bookr.com.ua, де утримується величезний асортимент чудових книг. Тільки читаюча людина здатна розвиватися і приносити суспільству користь, так що читайте із задоволенням!
Опубликовано: 16.11.2013 20:03

Забытое старое в новом исполненииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia