Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Міста Росії

Міста Росії

Останнім часом російські туристи стали все частіше цікавитися містами Росії як місцями для проведення своєї відпустки. Жителям західних міст не рідко цікаво відвідати Далекосхідний регіон, насолодиться природою Сахаліну, Камчатки або побачити Тихий океан з берегів Курильських островів. А жителі Далекого Сходу в свою чергу відвідують міста в Європейській частині країни, такі як Санкт-Петербург, Калінінград або їдуть «на півдня», на берег Чорного моря.

    
Геленджик, Анапа, Сочі, Адлер все це місця паломництва безлічі російських туристів, охочих поніжитися на сонечку. Комфортний відпочинок росіян на чорноморському курорті забезпечують численні санаторії, будинки відпочинків і готелі. Розвинена інфраструктура може скласти конкуренції кращим курортам Європи та Азії. Екстремальні види спорту і розваг, екскурсії, оздоровчі програми урізноманітнюють відпочинок шанувальників чорного моря.

    
Туристам, що приїхали на узбережжі, не складе складності орендувати на місці як дешеві готелі Адлера, санаторії та пансіонати Геленджика, так і приватні будинки в Анапі або першокласні готелі міста Сочі. Для кожного туриста знайдеться місце відпочинку, відповідні його бюджету.

    
Так само набирають обертів тури по містах Золотого Кільця, або окремі міста з насиченою російською історією. Відвідування історичних центрів не вдарить по кишені, бажаючих долучиться до великої російської культури. Наприклад, дешеві готелі Нижнього Новгорода порадую гостей міста своїми по-домашньому затишними номерами, обладнаними всіма зручностями. Цінителі комфорту можуть забронювати відмінний номер вартістю до 2000 рублів. А якщо ви подорожуєте сім'єю або великою компанією, то можна орендувати кімнату 350-500 рублів за ліжко-місце. Зупинившись в недорогому готелі, туристу видається можливість відвідати чимало унікальних історичних і культурних пам'яток. Архітектура та пам'ятки стародавніх міст Росії, ні скільки не поступається європейським.

    
Не меншу конкуренцію Європейському туризму може скласти набирає обертів активний відпочинок. У Росії швидкими темпами зростає кількість шанувальників вело-, джип-турів, гірськолижного та кінного туризму. Приємно усвідомлювати, що Російський туризм розвивається і приваблює не тільки співвітчизників, а й гостей з усього світу, адже наша країна може похвалитися не тільки багатою архітектурою, старовинними пам'ятками, а й мальовничими місцями, які варто побачити.

Опубликовано: 17.06.2013 12:29

Города РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia