Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Значимі місця Тунісу

Значимі місця Тунісу

Медіна Сфакса була повністю відновлена ​​після бомбардувань. З її фортечних стін десятого століття відкривається вид на старе місто, куди можна потрапити через ворота Баль Диван. У багатому палаці XVII століття розташував свою експозицію Музей народних традицій і мистецтв Дар-Джеллулі. Тут можна побачити колекцію прикрас, костюмів і старовинних меблів, а також стародавні манускрипти.

Рібат - монастир-фортеця, який служить для захисту узбережжя від нападу християн. Рібат був остаточно добудований в 821 році під час правління Аглабидов. По периметру внутрішнього двору, вимощеного світлим каменем, розташовуються галереї келій і підноситься дозорна вежа - Надор. Якщо піднятися по 73 сходинках на вершину вежі, то відкриється прекрасний вид на місто та околиці.

Скіфа-ель-Кала - унікальні кріпосні ворота у вигляді витягнутого звивистого 21-метрового коридору, які ведуть на Каїрську площа. Ворота були побудовані в XVI столітті, після відходу іспанців. По сходах можна піднятися на тераси, звідки відкривається чудовий вид на місто і порт.

Опубликовано: 09.10.2012 01:44

Значимые места ТунисаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia