Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Найздоровіший місто в світі

Найздоровіший місто в світі

Найбільший готель в світі - First World Hotel. Він розташований недалеко від Куала-Лумпура, в гірському курортному районі Малайзії Genting Highlands в штаті Pahang. У готелі налічується 6118 номерів. На території комплексу знаходяться тропічний парк, торговий центр, міні-Діснейленд і єдине в Малайзії казино, що залучає як громадян Малайзії, так і іноземних туристів.
І, нарешті, "найздоровіший місто в світі" також знаходиться в Малайзії. Столиця острівного малайзійського штату Саравак, розташованого на острові Калімантан, місто Кучінг виграв конкурс на звання "самого здорового міста світу 2006 року". Це місто вдруге за стає переможцем у проведеному конкурсі. Раніше аналогічний приз був присуджений столиці Саравака в 2002 році.
Малайзія - це відпочинок на безкрайніх білих пляжах в оточенні пальм, це краси підводного світу і яскравий сосновий аромат пагорбів. Малайзія відкриє вам таємничі скарби джунглів, яскраве сонце, багатий світ флори і фауни. Зручне положення Малайзії у вузькому протоці між Індійським океаном і Південно-Китайським морем зробило її центром перетину торгових та туристичних шляхів. Великі в минулому держави: Китай, Індонезія, Індія, Сіам боролися за владу над країною. Тут господарювали португальці, слідом прийшли голландці, потім англійці. І кожна з країн залишила свій неповторний слід в малайзійській культурі.
Висококласні курорти та готелі зроблять ваш відпочинок комфортним і приємним. Дивовижна Малайзія подарує вам яскраві фарби тропічного свята і справжнє блаженство Сходу!

Опубликовано: 05.10.2012 16:22

Самый здоровый город в миреВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia