Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

«Чий» турист гірше всіх

«Чий» турист гірше всіх
Світ повниться чутками. Причому у всіх сферах і галузях життя. Нічого дивного в цьому немає. Крім науки існує звичайний людський фактор і від нього нікуди не дінешся. Індустрія туризму зазнає саме цей людський фактор, як ніхто інший.
За порівняно недовгий період в 30-50 років встигли сформуватися чіткі стереотипи про те, хто з туристів хороший, а хто - ні. Мова йде, звичайно ж, про країни.
На першому місці, тобто гірше всіх, хто б ви думали? Американці. Цинізм, зайва вимогливість, хизування, ... цей список можна продовжувати досить довго.
Слідом за ними туристи з Китаю. Досить дивно, адже Піднебесна - це дивовижний край, з багатющими традиціями та історією. Мабуть, такий негативний образ склали «свіжі» сили країни. Тобто китайці, які порівняно недавно заробили грошенят і вирішили поїхати подивитися світ.
Французи замикають трійку лідерів. Взагалі, дуже багато розмов про те, що самих французів і взагалі, все французьке сильно переоцінюють.
А ось на п'ятому місці, відразу після японців розташувалися туристи з Росії. Це тема, мабуть, окремої книги. Інтернет повниться відео-роликами, новинами, блогами і іншим про дивному, гидке або просто обурливий поведінці російських туристів.
Тим не менш, не варто забувати - скільки людей, стільки й думок. До того ж, у кожній країні є величезна кількість достойних, порядних і вельми культурних особистостей.
Опубликовано: 08.03.2012 16:21

«Чей» турист хуже всехВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia