Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Прогулянки по Криму

Прогулянки по Криму
Безліч туристів мріє про поїздку в заморські країни. Їх тягнуть проглукі по берегах Атлантики. Тим не менше, багато таких мандрівників навіть не можуть собі уявити, як добре можна відпочити не покидаючи власної країни.
Крим - дійсно прекрасне й унікальне місце. Якщо у вас є деяка вправність і невеликий запас грошових коштів, ви зможете провести час так добре, що не зможете забути пережиті момент багато років. Похід по південному березі Криму - саме справжню насолоду, навіть якщо ви не будете підходити до моря.
Найкраще, почніть подорож з Гурзуфа. Це чарівний, затишний і дуже тихий містечко. Не дивлячись на це в ньому знаходиться величезна кількість пам'яток.
Не забувайте, яке відмінне місце - пляжі та парки «Артека». Звичайно, фактично, ця територія закрита, але охорона охоче йде навтречу, до того ж, паркани не ідеальні.
Ялтинський амфітеатр є захистом від надмірної спеки, так що, незалежно від того, вирішите ви тут трохи затриматися або просто пройдете через місто, вам буде приємно і комфортно.
А з Ялти прямуйте в Алупку. Тут знаходиться Ластівчине Гніздо. Вважається, що його просто зобов'язаний відвідати кожна розсудлива людина.
Опубликовано: 06.03.2012 20:36

Прогулки по КрымуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia