Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Крим

Крим

Андрій Мальгін (директор центрального музею Тавриди) вважає, що дата зародження туризму в Криму - подорож Катерини ІІ на Кримський півострів, яке відбулося в 1787 році.
Директор музею вважає, що цей візит був 1-м організованим приїздом «туристів» за всю історії Криму. Поза сумнівом, і до цього величезна кількість людей приїжджало до Криму, але із зовсім іншою метою - військової, політичної, пізнавальної, описової, і т. д. А ось Катерина приїхала до Криму саме як справжній турист.
Історик також підкреслює, що для імператриці в Криму спеціально створили якусь туристичну інфраструктуру, побудували шляхові палаци, поліпшили шляхи сполучення і навіть випустили спеціальні путівник. І вже після Катерини Кримом зацікавилися представники аристократії.
З усього описаного вище можна сказати, що в поточному році можна відзначити 225-річчя початку туризму в Криму. До цього туризму там просто не було. Все почалося з приїзду Катерини ІІ.
Нагадаємо, що все могло б скластися зовсім інакше, тому що загальний маршрут подорожі (в п'ять тисяч кілометрів за пів року) міг і не містити в своєму складі кримський півострів.

Опубликовано: 15.01.2012 17:26

КрымВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia