Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Британії теж вистачає диваків

У Британії теж вистачає диваків

У Британії є гаряча лінія 999. Туди телефонують в екстрених випадках - коли є пряма загроза для життя людини. Тим не менш, далеко не всі уявляють що значить загроза життю, тим більше екстрена. І в такій розвиненій європейській країні, як Британія вистачає диваків, які готові тривожити фахівців з будь-якого непотрібному приводу.
Співробітникам, доводиться періодично стикатися з досить дивними проханнями населення. До речі, пік припав на різдвяні свята. Може бути, вина - спиртне, а може загальна ейфорія.
Виявляється громадяни Британії зверталися з проханням в «екстреному» порядку визволити з із закритого туалету, витягнути з вуха пенчік або допомогти прибрати зубний біль. Більш того, один чоловік розповів жалісну історію про те, що у нього ось уже три тижні свербить око, але він зважився подзвонити тільки зараз. А один просив витягнути з річки пса. Без коментарів.

Директор служби «швидкої» Дерек Картрайт пояснив, що в момент непотрібних розмов у службу порятунку не можуть додзвонитися люди, які дійсно перебувають на межі життя і смерті.
Ми радимо вам не будувати надмірно ідеалізовані картини однієї з найрозвиненіших країн Європи. Якщо ви зібралися поїхати туди на екскурсію, не забувайте, Великобританія - одна з країн з найбільш радикальними футбольними уболівальниками і там, справді, вистачає божевільних диваків.

Опубликовано: 08.01.2012 00:34

В Британии тоже хватает чудаковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia