Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Подорож у себе

Подорож у себе

Для багатьох завзятих мандрівників ніколи не настане той момент, коли вони скажуть собі про те, що більше не залишилося містечка на земній кулі, де вони хотіли б побувати. Проте, таких людей не так вже й багато. Є ті, хто взагалі не любить виходити за поріг власного будинку і, в той же час, на диво сильно прагне пригод і подорожей. А подорожі бувають різними, про це і поговоримо.
Є окрема категорія соціопат, які можуть роками не виходити з квартири займаючись віддаленою роботою. Вони отримують пошту під двері, вони находяться можливість проводити всі комунальні платежі залишаючись вдома. І вони досліджують Землю через монітор комп'ютера або взагалі, займаються альтернативними територіями всіляких онлайн ігор.
Інші схиблені на всіляких окультних та езотеричних науках. Так, для таких людей єдиним бажаним місцем поїздки може бути тільки Непал або Тібет, весь інший час вони займаються подорожжю в незвідані глибини власного «Я».
Зовсім окрему категорію людей представляють ті, хто патологічно ненавидить переміщатися на великі відстані. Найчастіше у таких людей є власний будинок з садом або городом. У них є достатня кількість друзів і родичів, вони люблять чутки і новинки, але змусити їх виїхати навіть на Христину улюбленого внука є непереборною проблемою.

Ми радимо вам не засмучуватися, якщо у вас немає можливості поїхати на Мальдіви в найближчий місяць. Замість того, щоб витрачати енергію на печаль, сплануйте свій бюджет і заздалегідь дізнайтеся все можливе про те місце, яке ви хотіли б відвідати.

Опубликовано: 01.01.2012 23:38

Путешествие в себяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia