Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Туристи України

Туристи України
Для когось туризм є способом життя. Без подорожей такі люди не мислять життя. Для них сидіти на місці - подібно смерті. Але, на жаль, для багатьох наших співвітчизників до сьогодні залишається неможливим поїхати навіть у ближнє зарубіжжя через малозабезпеченості.

Тим не менш, Україні значно змінилася за час незалежності і багато людей, які змогли домогтися хоча б часткової фінансової свободи дуже виросли в плані вимог до туризму і запитам до відвідуваним країнам. Так, зараз, багато українських подорожуючі трохи втомилися від «звичайних» Європи, Америки та популярної Азії і починають прагнути до відвідування (і дотику) «незвіданого».

Так, частина опитаних заявили про те, що вважають за краще Маловідомі країни для відпочинку, до того ж ті, де вони побувають вперше. І численні дослідження підтвердили, що вподобання і смаки наших туристів безсумнівно «ростут» і змінюються.

Дані тенденції дозволяють з упевненістю сказати про те, що для вітчизняних мандрівників переваги видозмінюються, туристи все більше віддають перевагу новим і раніше незвідані напрямки, стають набагато більш вимогливі до сервісу і співвідношенню «ціна-якість».

До того ж ринок виїзного туризму в Україну за літній сезон склав 1 мільйон туристів.
Опубликовано: 31.12.2011 00:03

Туристы УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia