Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Фінляндії втоми від туристів з Росії

У Фінляндії втоми від туристів з Росії
Поліцією фінської провінції Південна Карелія з особливою ретельністю і завзятістю розслідує 12 випадків вандалізму проти нерухомості російського населення. Ці злочини були скоєні в прикордонних з Росією містах, таких як: Руоколахти, Лаппеенратна і Іматра.
Останні чотири з нещодавно вчинених злочинів були виявлені на минулих вихідних. За повідомленнями фінської радіостанції Yle, місцеві жителі ні в якому разі не схвалюють дій вандалів але, разом з цим, недолюблюють росіян, в основній своїй масі тільки через те, що жителі Росії привнесли до життя фіннів довгі черги і постійні порушення існуючих правил дорожнього руху. Так, росіяни, перебуваючи у Фінляндії, ніколи не звикли пропускати перед собою пішоходів і ніколи не наслідують правила дорожнього руху. Ще росіяни дуже люблять пароваться в недозволених місцях.
Фінни також побоюються і того, що з кожним роком все більша і більша кількість росіян скуповує земельні ділянки і нерухомість в їх країні. Місцеві жителі вже починають серйозно побоюватися того, що одного разу вони можуть прокинутися в чужій країні. При цьому, фінни забувають про те, що саме завдяки росіянам, їх економіка піднялася на якісно високий рівень, завдяки здійсненню покупок на рекордні для цієї країни суми. Також порожні раніше фінські готелі тепер повністю заповнені завдяки чисельному росту туристів з цієї країни.
Опубликовано: 09.09.2011 23:44

В Финляндии устали от туристов из РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia