Читай.net     
♦ Политика

У Києві почала працювати прокуратура Криму

У Києві почала працювати прокуратура Криму
В рамках великої всеукраїнської програми по поверненню анексованого Російською Федерацією українського півострова Крим, генеральний прокурор Юрій Луценко, глава Меджлісу Рефат Чубаров і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв анонсували початок роботи прокуратури АР Крим. Офіс під керівництвом Гюндуз Мамедова відкрив свої двері в Києві напередодні, 31марта 2017 року.

Головною метою нового відомства стануть заходи по поверненню Україні належної їй кримської території. На момент відкриття, в відомстві приступили до роботи півсотні фахівців у галузі права та прокуратури. За словами пана Джемілєва, в обов'язки прокуратури, також, будуть входити розслідування всіх злочинів російського режиму в усіх населених пунктах окупованого півострова Крим.

Йдеться про масові арешти людей, не згодних з незаконною владою представників Кремля, яка практикує сталінські методи в сучасних реаліях. Більш того, окупанти зробили кілька сотень обшуків і не зупиняються зі стеженням за «неугодними». Багато людей на сьогоднішній день вважаються зниклими без вести. Джемілєв, якому самому в анексувати Крим заборонено в'їжджати, підкреслив, що подібні безчинства ні в якому разі не можна залишати безкарними.

Цей крок, на думку ініціаторів такого політичного проекту, підніме дух українських громадян будь-яких національностей, які побачать, що держава не залишає їх наодинці з бідою, несподівано проникла до них у будинок, позбавивши права на волевиявлення, вільнодумство, свободу слова, погрожуючи розправами і тюрмами .


Опубликовано: 01.04.2017 21:26

В Киеве начала работать прокуратура КрымаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia