Читай.net     
♦ Политика

Блогер: мені одному здається, що за шевелюрою Артеменко проглядається одна до болю знайома коса?

Блогер: мені одному здається, що за шевелюрою Артеменко проглядається одна до болю знайома коса?
Відомий український блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці в Facebook пише про те, що він не збирався коментувати божевільний план нардепа-радикала Андрія Артеменка, висловлену ним в рейтинговому виданні The New York Times, але нардеп зробив наступний крок і висловитися таки змусив. Артеменко заявив, що подасть до суду Нью-Йорка на Генпрокурора Юрія Луценка за порушену ГПУ кримінальну справу, тому що на території Нью-Йорка була опублікована його скандальна стаття.

«Хочеться запитати у Артеменка, а чому не в суд міста Рівне, на підставі того що там народився Генпрокурор? Артеменко явно довів - в законах він розбирається не краще, ніж я в кібернетиці. Звідси, насмілюся стверджувати - Артеменко не є автором плану по «здачу Криму в оренду на 50-100 років», - зазначив блогер.

За його словами, виникає цілком закономірне питання, хто ж автор? «Є один політик - прихильник« взаємовигідних угод з Росією », той, що завалив для України процедуру вступу в НАТО, тому що Росія проти, той, що в американців ядерне паливо не купував, щоб в« Росатомі "не образилися. Мені одному здається, що за шевелюрою Артеменко проглядається одна до болю знайома коса? », - Резюмував журналіст.

Опубликовано: 24.02.2017 16:44

Блогер: мне одному кажется, что за шевелюрой Артеменко просматривается одна до боли знакомая коса?

Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia