Читай.net     
♦ Политика

ЄС хоче вирішити питання України

ЄС хоче вирішити питання України
Європейський союз має намір завершити повну ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною. Це питання хочуть вирішити вже цього тижня під час саміту. Проте повністю ратифікувати Угоду в ЄС мають намір тільки з урахуванням пропозиції від Нідерландів, чий прем'єр-міністр повинен виступити 15 грудня у Брюсселі.
Національному парламенту буде представлені на обговорення умови ратифікації, які висуває парламент Нідерландів.
Стали відомі деякі ключові пункти документу, який підготувала нідерландська сторона. Це виключення можливості надання Україні фінансової допомоги або ж гарантій безпеки. Крім того пропонується унеможливити надання громадянам України права працювати і права на постійне проживання в країнах ЄС.
Днями Марк Рютте дав інтерв'ю TheFinancialTimes і заявив, що Нідерланди відмовляться ратифікувати Угоду про асоціацію ЄС-Україна, якщо не будуть враховані деякі ключові пропозиції, які пропонує його країна. У разі відмови буквально наступного дня в парламенті буде розглянутий закон про відмову в ратифікації Угоди про асоціацію, заявив прем'єр Нідерландів у своєму інтерв'ю британському виданню.
Якщо не буде знайдений юридичний механізм, який врахує стурбованість голландців, виражену підсумками референдуму в квітні, Нідерланди відмовляться від підписання угоди між Європейським Союзом і Україною.
На думку європейських дипломатів, 15 грудня "ставка буде висока", оскільки відмова Нідерландів ратифікувати Угоду свідчитиме про "поразку Євросоюзу і Києва".

Опубликовано: 12.12.2016 23:27

ЕС хочет решить вопрос УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia