Читай.net     
♦ Без комментариев

Перехід на літній час

Перехід на літній час
За традицією перехід на літній час в Україні здійснюється в останню неділю березня, і в цьому році стрілки годинника доведеться перевести в ніч з 25 на 26 березня, інформує replyua.net.

Офіційно перехід на літній час відбудеться о третій годині ночі в неділю. Годинники потрібно буде перевести рівно на годину вперед, і це означає, що вихідні у громадян скоротяться на одну годину, проте у літнього переведення годинників безліч переваг. Тепер світанок буде пізніше, і влітку світло буде не о третій годині ночі, а пізніше, також стануть довшими вечора. В «Укрзалізниці», між тим, вже підготувалися до літнього розкладу і попереджають всіх пасажирів про те, що вже вночі 26 березня потяги курсуватимуть за літнім часом, в зв'язку з чим пасажирам необхідно заздалегідь перевести годинник, щоб не запізнитися на свій рейс.

«У квитках, куплених раніше, відправка і прибуття поїзда вказані з урахуванням переведення стрілок годинника. Мандрівникам, які запланували поїздку на 26 березня, варто бути уважними, так само, як і проводжав і зустрічаючим громадянам », відзначили в прес-службі компанії.

Опубликовано: 22.03.2017 22:19

Переход на летнее времяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia