Читай.net     
♦ Без комментариев

В Україні трохи дорожчає вода

В Україні трохи дорожчає вода
Незважаючи на попередній перегляд тарифів на воду в січні 2017 року, в більшості українських регіонів їх вирішили підвищити ще більше через низку причин.

Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Зокрема, 22 березня 2017 року 43 ліцензіатам регулятор встановив тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які були схвалені 25 січня 2017 року та публікувалися на офіційному сайті НКРЕКУ.

Таким чином, тепер середньозважений тариф на водопостачання для них виросте на 4% (до 6,6 грн / куб .м), а на водовідведення - на 7% (до 7,89 грн / куб. Метр).

Крім того, регулятор за участю представників органів місцевого самоврядування схвалив для оприлюднення проекти тарифів для ще 24 з 27 ліцензіатів, розділених на дві категорії.

В першу входять 19 ліцензіатів - для них тарифи переглядалися в січні-серпні 2016 року, і зараз виростуть в середньому на 15%, до 11,85 грн / куб. метр.

До другої групи віднесли вісім ліцензіатів - для них тарифи не переглядалися тривалий час або зовсім не встановлювалися НКРЕКУ, а зараз виростуть на 33% до 10,83 грн / куб. метр.

Рішення про черговий перегляд в НКРЕКУ пояснили впливом наступних факторів:

- Зміною обсягів реалізації послуг;

- Підвищенням мінімальної заробітної плати;

- оплата праці;

- Витратами на повірку лічильників у приватному секторі;

- Зміною ціни на електроенергію в залежності від регіону;

- Змінами розмірів відрахувань на амортизацію;

- Змінами податків, курсу валют, вартості реагентів, покупної води, банківських послуг та іншого.Опубликовано: 24.03.2017 22:12

В Украине чуть-чуть дорожает водаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia