Читай.net     
♦ Без комментариев

Мільярдер віддав увесь статок на добродійність

Мільярдер віддав увесь статок на добродійність
Шість років тому мільярдер Чарльз Фіні заявив про твердий намір позбавитися від свого величезного статку до 2017 року. У 2011 році йому виповнилося 81 рік, і на той момент він володів статками в 1,5 мільярда доларів.
Чарльз Фіні виконав свою обіцянку - в грудні минулого року він віддав свої останні сім мільйонів доларів Корнелльському Університету на підтримку тих студентів, які займаються суспільно-корисними роботами.
"Давати доки живеш" - це девіз колишнього мільярдера. З 1982 року він почав віддавати свої кошти на добродійність. Всього на благодійні цілі їм було витрачено близько восьми мільярдів доларів. Він надавав підтримку вищій освіті, охороні здоров'я, розвитку науково-дослідних робіт, заходам спрямованим на дотримання прав людини.
Тепер його статок оцінюється приблизно в два мільйони доларів. Хоча це зовсім не маленька сума, проте її можна назвати досить скромною в порівнянні з тією сумою, яка була віддана на добродійність. Зараз колишній мільярдер зі своєю дружиною Хельгой живуть в Сан-Франциско, де орендують будинок.
Варто звернути увагу, що Чарльз Фіні витратив на добродійність більше усіх американських філантропів. Причому коли він давав гроші, то завжди просив не афішувати його ім'я і завжди був проти довгих подячних промов на свою честь.
На початку 90-х Фіні намагався врегулювати військовий конфлікт в Північній Ірландії і зустрічався з місцевими воєнізованими силами. Виділяв гранди на розвиток охорони здоров'я у В'єтнамі, для боротьби з СНІДом в країнах Африки.

Опубликовано: 17.01.2017 21:45

Миллиардер отдал все состояние на благотворительностьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia