Читай.net     
♦ Без комментариев

Пасажирку змусили зцідити груди

Пасажирку змусили зцідити груди
В німецькому аеропорту пасажирка була вимушена доводити поліції, що вона годуюча мама. 33-річна мешканка Сінгапуру прибула до аеропорту для того, щоб летіти далі в Париж. Дитину вона народила зовсім нещодавно і вирішила не брати малюка з собою в поїздку. Служба аеропорту зупинила її для сканування речей і перевірки їх на безпеку. У Гаятхірі Бос була при собі сумка, яку вона збиралася узяти з собою в літак. У сумці лежав молокоотсос.
Поліція стала ставити питання про те чи годує жінка грудьми, де знаходиться її дитина, і чи залишилася вона в Сінгапурі. Після розпитувань до пасажирки підійшла жінка-поліцейський і запросила її до спеціальної кімнати, щоб з'ясувати ситуацію. Там жінку попросили довести, що вона насправді є годуючою матір'ю.
Офіцер попросила підняти блузу і продемонструвати груди, розповіла пасажирка. І запропонувала вручну зцідити трохи молока. Жінка відмітила, що була трохи шокована цією вимогою і усім, що відбувається. Гаятхірі була неймовірно засмучена після того, як остаточно усвідомилаподію.
Їй повернули паспорт і дозволили пройти на рейс. Постраждала вирішила подати до суду позов. Вона підкреслила, що поважає роботу співробітників аеропорту, і розуміє, що стежити за безпекою - це їх борг, тому вони повинні перевіряти підозрілі предмети на безпеку. Проте, те що сталося з нею виходить за грані.
Представник аеропорту у Франкфурті не став коментувати ситуацію. Однак, він відмітив, що описані заходи для годуючих матерів в процедурі точно відсутні. Звичайний протокол передбачає в такій ситуації сканування і перевірку на наявність слідів вибухових речовин підозрілих предметів. Можна було зажадати включити молокоотсос і перевірити як він працює, але не примушувати людину доводити потребу в цьому пристрої.

Опубликовано: 01.02.2017 21:04

Пассажирку заставили сцедить грудь



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia