Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Печатки більше не потрібні

Печатки більше не потрібні
Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №4194 про скасування вимоги обов'язково використовувати печатки на документах.

Відповідний проект закону в цілому підтримали 226 народних депутатів.

Зокрема, в Господарському кодексі прописується, що друк більше не може бути обов'язковим реквізитом документа, який подається від маєтку суб'єкта господарювання органу державної влади.

Завдяки законопроекту №4194 виключається можливість визнання документа або угоди недійсними в зв'язку з відсутністю відбитка печатки.

Також виключається необхідність використання печаток у взаєминах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Крім того, вводиться адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки на документі. Така дія передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Радник міністра по зв'язках з ВР в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Ярослав Железняк підкреслив, що скасування печаток підніме Україну на два пункти в рейтингу Doing Business.

Як повідомляв «Обозреватель», напередодні Верховна Рада врегулювала питання оплати комунальних послуг для внутрішніх переселенців.

Опубликовано: 23.03.2017 23:36

Печати больше не нужныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia