Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Серйозний збій в роботі ВКонтакте

Серйозний збій в роботі ВКонтакте
Сьогодні, 21 березня, всім користувачам соціальної мережі «ВКонтакте» відкрився доступ до функцій, якими можуть користуватися тільки модератори сайту.

Про це Інформатору повідомив користувач «ВКонтакте» Денис Волосов.

«Сьогодні на кілька хвилин всім користувачам відкрилися деякі функції, доступні тільки модераторам. Зараз скріни активно видаляють з усіх джерел, тому що пахне це великим скандалом », - зазначив він.

Денис Волосов також встиг помітити деякі цікаві особливості. Наприклад те, що модераторам ВК платять голосами. У «адмінки» є кнопка «відкрити приватні фото». Крім того, модератор може подивитися вектор інтересів, тобто отримати аналіз інформації про вас на основі всіх дій.

На фотографіях також значиться загадковий коефіцієнт «porno_score».

Прес-секретар «ВКонтакте» в Україні Владислав Леготкін прокоментував ситуацію.

«В результаті непередбаченого збою на кілька хвилин з'явився доступ до деяких службових розділах сайту. Результати збою були швидко усунені. Ні про який доступ до особистих повідомленнях і мови бути не могло, оскільки у нас такого доступу також немає », - розповів він.

Влад Леготкін також додав, що кнопка «Отримати доступ до приватних фотографій» є далеко не у всіх, а у одиниць співробітників.

«Потрібна для виняткових випадків - наприклад, для боротьби з дитячою порнографією. Випадково і з якимись неробочими цілями натиснути цю кнопку співробітник не може - кнопка застосовується тільки по обгрунтованих скарг, всі дії по ній записуються », - пояснив він.

На знімках також фігурувала кнопка «Повідомлення». За словами прес-секретаря ВК, за допомогою вищезазначеної кнопки співробітник може тільки підрегулювати налаштування системи. Власне, приблизно для того ж у самих користувачів сайту існує кнопка «Це спам».

«Доступу до особистих повідомленнями у співробітників немає. Кнопка виконує зовсім іншу задачу, це швидкий шаблон для захисту від шкідливого спаму », - розповів Леготкін.

За забавному збігом обставин, сьогодні вночі один з творців мережі «ВКонтакте» Павло Дуров оновив фотографію на сторінці.

Користувачі припускають, що таким чином колишній гендиректор соціальної мережі міг «потролліть» ситуацію, що склалася.

Опубликовано: 21.03.2017 22:46

Серьезный сбой в работе ВКонтактеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia