Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Чи реально заробити з форекс?

Чи реально заробити з форекс?
Багато хто чув про те, що ринок форекс можна використовуватися для додаткового або основного заробітку. Далеко не всі при цьому зважилися спробувати свої сили. Зупиняє нас безліч факторів: немає досвіду, невідомість, страх втратити стартовий капітал. Ризик вартий того, адже фахівці стверджують, що ви зможете заробити в день до 10% від вкладених коштів.
Хто не зважиться спробувати? Природно, стартовий капітал повинен бути як мінімум 1 долар, але краще все ж відразу взяти суму побільше і розібратися з законами роботи на ринку, щоб через пару днів збільшити вкладений капітал. Хтось може і зупинитися на такому успіху, а інший - продовжить збільшувати свій капітал. Ви вкладаєте інвестиції, а вони дають вам прекрасні відсотки для життя.
Щоб почати заробляти, необхідно вкласти кошти. Щоб перевірити функціонування форекс ви можете для початку вкласти 10 доларів або 30, якщо є фінансові засоби. Вже через тиждень сума подвоїться і ви зможете зробити висновки. Важливо розуміти і те, що від вас не потрібно знання специфічних законів фондового ринку. Ви встановлюєте спеціальну програму - радника, яка буде укладати угоди замість вас.
Вам потрібно: реєстрація в Дилінговому центрі, позитивний баланс на рахунку, термінал MetaTrader4, радник GEPARD, встановити і налаштувати зазначені програми необхідно професійно, тому варто довіритися знає людині. Далі всім займеться радник. Спочатку доба піде на аналіз ринку, тому програма не укладатиме угоди. Потім перша угода буде укладена і все піде по наростаючій. Важливо пам'ятати про те, що термінал відключати не можна. Його роботу необхідно підтримувати постійно.
Якщо забезпечити цілодобову роботу терміналу, то дуже скоро можна розраховувати на результат. У такому випадку перед вами стане чергове запитання: як вивести кошти? Якщо на рахунку у вас позитивна сума, то ви можете невеликими частинами виводити кошти. Можна зняти і все відразу, якщо є у вас таке бажання. Варто пам'ятати і про те, що програма все ж інколи може й помилитися, тому не радять тривалий час накопичувати кошти і не виводити. Так ви можете втратити велику суму і плоди старань декількох місяців.
Ви можете спробувати отримати додатковий заробіток і інвестувати в форекс невелику суму. Вам сподобається, і ви зможете збільшити свої інвестиції, щоб дохід також збільшився. У сучасному світі потрібно використовувати всі можливості.

Опубликовано: 23.05.2015 22:30

Реально ли заработать с форекс?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: