Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Через 15 років Арктика може абсолютно втратити льоду

Через 15 років Арктика може абсолютно втратити льоду
На конференції, темою якої була «Аналіз стану морів і територій оточуючих Арктику, а так же всіляких зміни, які відбуваються в умовах постійно мінливого клімату» яка була проведена минулого тижня в Архангельську, прозвучала заява цілої групи вчених про те, що цілком ймовірно вже через 15 років, тобто до 2030 року всі арктичні льоди, які ми сьогодні можемо бачити навколо материка можуть повністю розтанути.
Як розповів навчань Академії Наук Росії Генріх Алексєєв, який займається проблемами Арктики і Антарктики, на даний момент ми спостерігаємо навколо Арктики деяке зниження температури, що може свідчити про те, що танення льодовиків небагато може сповільнитися, однак про те, що воно припинитися повністю, говорити поки не доводиться.
Процес постійного танення льодовиків був зафіксований більш 20 років тому, ще в 90-х роках 20-го століття. А його пік припав якраз на 2012 рік. Якщо говорити про площу льодовиків, то за ці роки вона зменшилася не менше ніж в 2 рази. На сьогоднішній день їх площа становить порядку 3370000 кілометрів квадратних.
Потрібно так само сказати, що прогнози різних вчених щодо цієї проблеми суттєво відрізняються один від одного. Приміром, в 2014 році на конференції, проведеної в Ростові - на-Дону деякі вчені висловили свою думку, що льодовики Арктики перестали танути і за останній рік їх площа збільшилася приблизно в півтора рази.

Опубликовано: 25.09.2014 21:18

Через 15 лет Арктика может совершенно лишиться льдаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: