Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Ігрові автомати та їх режими

Ігрові автомати та їх режими

Ігрові режими в автоматах - це те, що відрізняє їх в першу чергу від інших азартних ігор. Завдяки різним режимам ігри слоти ніколи не набридають, тим більше що вони завжди мають захоплюючі сюжети і цікаву тематику. Будь слот складається з декількох режимів. Є режими, які є абсолютно у всіх слотах, але є додаткові опції, які можна знайти в окремих особливих іграх.

Основний режим гри, наявний у всіх автоматах, припускає обертання ігрових барабанів з встановленими ставками і призовими лініями. Тут відбувається основний ігровий процес, який приносить гравцеві виграші від комбінацій з тематичних символів. Ще одні режим, який є практично в будь-якому автоматі - це автоматична гра. Вона рятує гравця від необхідності вручну запускати барабани. При використанні автоматичної ігри слот сам відіграє спини і зараховує отримані виграші на ваш рахунок.

Будь-які виплати, одержувані в основній грі, можна збільшувати у грі на ризики, яка також є в переважній більшості слотів онлайн. Ігрові автомати найчастіше мають гру на ризики, в якій гравцеві для збільшення виграшу, необхідно або вгадати колір закритою карти, або карту, яка перевершить за старшинством запропоновану автоматом карту.

У деяких слотах є режим гри на безкоштовних вирощених, який активується символом розкиду або Скаттер. Передбачається, що на безкоштовних вирощених гравець не витрачає на ставки свої кошти, а раунди програються кілька разів автоматично з зарахуваннями всіх виплат збільшених у декілька разів. Цей режим гри є дуже прибутковим. Ігровий автомат Beetle Mania може порадувати вас такою можливістю.

Бонусні ігри - це також особливий режим гри. Тут гравець може отримати масу додаткових коштів, виконуючи певні завдання, які відповідають сюжетом або тематиці гри. Деякі ігрові автомати можуть мати кілька бонусних ігор або багаторівневий бонусний режим.

Вибирайте багатофункціональні слоти і насолоджуйтеся різноманітної грою онлайн!

Читати також: Ігрові автомати: прибутковість ігри

Опубликовано: 24.04.2013 19:31

Игровые автоматы и их режимыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: