Читай.net     
♦ Происшествия

Хлопчик з Калабрії став самим юним борцем з мафією

Хлопчик з Калабрії став самим юним борцем з мафією
Син боса одного з мафіозних кланів Калабрії здав в поліцію не лише свого батька, але і усю сім'ю. Хлопчикові виповнилося усього лише одинадцять років, тому він тепер вважається самим юним італійцем, який допомагає співробітникам прокуратури боротися з організованою злочинністю. Хлопчик виступає свідком в судовому розгляді проти власного батька і учасників банди, яку очолює його батько.
За повідомленнями ЗМІ, свідчення дитини настільки серйозні, що вони здатні порушити спокійне життя усього мафіозного клану, який знаходиться в
Калабрії.
Мати хлопчини була заарештована ще минулого року. Тоді ж заарештували її чоловіка і одного із босів банди. Вона також звинувачується в мафіозній діяльності. Жінка погодилася співпрацювати з поліцією, тому її разом з її трьома синами узяли в програму по захисту свідків. Вони живуть в засекреченому місці на великій відстані від Калабрії під вигаданими іменами.
Старший син, якому виповнилося одинадцять років, вже почав свідчити. Та інформація, яку має в розпорядженні хлопчик, настільки цінна, що може полегшити завдання слідчим з поліції. Крім того його свідчення дуже важливі і для суду, оскільки хлопчикові багато що відоме відносно діяльності учасників клану. Він навіть дав детальний опис структури клану. Завдяки ньому стало відоме ім'я керівника клану, хто займався вирішенням найосновніших питань, схеми продажів наркотиків і зброї, а також місце їх зберігання. Крім того, по мобільному телефону сина боса були визначені номери мобільних важливих персон, що співпрацювали з мафією. Серед них є і політики з  Калабрії.

Опубликовано: 07.10.2015 18:53

Мальчик из Калабрии стал самым юным борцом с мафиейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia