Читай.net     
♦ Происшествия

Туреччина може почати газову війну проти Росії

Туреччина може почати газову війну проти Росії

Після того, як російська військова авіація вторглася, спрямовуючись в Сирію, в повітряний простір, який є турецьким вибухнув міжнародний скандал. Через це між Туреччиною і Росією можуть виникнути складнощі не лише в політичній співпраці, але і економічній. Згідно із заявою турецького президента, його країна готова до перегляду об'ємів газу, що купується, у Росії. Окрім цього, не виключено, що будівництво АЕС, яка запроектована росіянами, можуть почати інші учасники.
Якщо питання про відмову від закупівель російського газу буде переглянуто Туреччиною, то вона за бажання купить газ у інших постачальників, заявив Эрдоган. Також він відмітив той факт, що Туреччина стоїть на першому місці серед покупців природного газу у Росії і втрачати такого покупця дуже невигідно.
Далі президент Туреччини відмітив, що його країна може почати будівництво своєї першої АЕС без участі російської сторони, оскільки їй можна знайти заміну. При цьому в поточному році російським бюджетом було виділено більше п'ятдесяти мільярдів рублів на це будівництво. У тай же час Эрдоган відмітив, що його країна не бажає втрати наявної співпраці, проте подібні дії Росії розстроюють турецьку сторону.
Ці різкі висловлювання турецького президента відносно можливості погіршення економічного співробітництва двох країн були викликані випадком недавнього вторгнення російського військового літака в повітряний простір, який відноситься до Туреччини. Згідно даним НАТО, вторгнення вчинили два військові літаки впродовж двох днів. Проте Москвою був визнаний тільки один випадок.

Опубликовано: 09.10.2015 23:19

Турция может начать газовую войну против РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia