Читай.net     
♦ Происшествия

У Британії банк був пограбований пенсіонерами

У Британії банк був пограбований пенсіонерами
  Поліція Англії затримала кількох чоловік за підозрою в пограбуванні банку. У квітні сталося пограбування найбільшого банку коштовностей у Великобританії.
  Співробітники Скотланд-ярду відрапортували і не без гордості про те, що передбачувані грабіжники спіймані. Сховище коштовностей, яке розташоване в центрі Лондона, було зухвало пограбоване двома місяцями раніше. З дев'яти підозрюваних, яких затримала поліція, троє пенсіонери. Самий старший 76-ти років прихопив з собою на справу п'ятидесятирічного сина.
  Сам сценарій пограбування схожий з гостросюжетним фільмом. Грабіжники потрапили через ліфтову шахту в підвал, в якому розміщено сховище і віртуозно відключили сигналізацію. Потужним дрилем просвердлили у бетонній стіні депозитарію вікно і спокійно винесли вміст 73-х ящиків на загальну суму в сто мільйонів фунтів. Награбовані коштовності вони виносили з банку впродовж декількох днів. Квапитися їм було немає чого, оскільки це був час пасхальних канікул, коли усі роз'їхалися.
  З боку потерпілих були виражені докори з приводу охоронної сигналізації банка, яка спрацювала відразу ж. Але з нез'ясовної причини поліція не приїхала на виклик.
  За інформацію про злочинців було оголошено переконливу винагороду. Поліція все-таки з'ясувала можливе їх місцезнаходження. Перевіривши декілька будинків в Лондоні, поліцейські виявили мішки з коштовними каменями. Проте повністю викрадене знайти не вдалося.
  До загального здивування більшість грабіжників досягли шістдесятирічного віку і виявилися дуже моторними старичками.

Опубликовано: 23.05.2015 10:45

В Британии банк был ограблен пенсионерамиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia