Читай.net     
♦ Происшествия

В Одесі помер старший прокурор

В Одесі помер старший прокурор

Відділ зв'язків з громадськістю Одеського обласного УВС повідомив, що 14 березня помер прокурор Малиновського району Одеси Сергій Мельничук.
«Приблизно о 5 годині ранку черговою частиною Малиновського районного відділу міліції був прийнятий дзвінок від мешканців будинку зі скаргою на те, що в сусідній квартирі відбувається сварка і порушується громадський порядок» - заявив керівник Одеського обласного УВС.
У той момент, коли патрульна служба прибула за адресою, до відділу міліції надійшов другий дзвінок. У телефоном розмові повідомили, що з 8 поверху цього ж будинку випав чоловік.
«Під час огляду місця події співробітники міліції виявили документи, які встановили, що помер старший прокурор Малиновського району Одеси. Незабаром прибула слідчо-оперативна група міліції, яка зараз перебуває в процесі з'ясування всіх причин і обставин загибелі працівника районної прокуратори »- розповів полковник обласного УВС Володимир Шаблієнко.
На сьогоднішній день одна з головних версій даного слідства - самогубство прокурора. Але співробітниками правоохоронних органів зафіксована порушена обстановка в квартирі. За фактом смерті прокурора відкрито кримінальну справу (умисне вбивство).
До того ж, стало відомо, що квартира, в якій стався злочин, що не належала прокурору, на той момент він знаходився в квартирі свого знайомого.
Зараз на місці події працюють фахівці слідчого органу і прокуратори, з метою з'ясування всіх обставин даного випадку.

Опубликовано: 16.03.2015 22:56

В Одессе умер старший прокурорВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia