Читай.net     
♦ Происшествия

Пеклушенко застрелився через проблеми зі здоров'ям

Пеклушенко застрелився через проблеми зі здоров'ям
Екс губернатора Запорізької області, Пеклушенко вчора 12 березня, знайшли з вогнепальним пораненням в шию у своєму власному домі.
Було відзначено, що у екс-губернатора раніше діагностували онкологічне захворювання. Досить часто він літав на лікування за кордон, до Німеччини.
Перед своєю смертю колишній губернатор Запорізької області Пеклушенко Олександр перебував у глибокому депресивному стані через свою важку хворобу.
 Самогубства регіоналів на сьогоднішній день стало поширеним явищем. Чому сьогодні вмирають представники колишньої регіоналівськи влади нікому не відомо.
За даними запорізьких джерел, у Пеклушенко Олександра діагностували раніше важке захворювання, онкологію. Повідомлено було про те, що він не раз відвідував іноземні держави в пошуках порятунку від недуги. Запорізький джерело повідомило, що до своєї смерті, він набрав свого вірного друга і попросив того терміново приїхати в нього в будинок, розташований в селі Сонячне. Друг, прибувши на місце, знайшов колишнього губернатора мертвим.
Також зазначається в повідомленні, що на відміну від інших представників колишньої влади, Олександр Пеклушенко не вивозять своїх рідних і близьких за кордон. Також стало відомо, що дружина приїхала в Запоріжжі.
Нагадаємо, що вчора Пеклушенко помер через поранення в шию. Також варто нагадати, що 9 березня суїцид скоїв також один з регіоналів Мельник Станіслав.
Сім'ям рідних і близьких висловлюємо співчуття.

Опубликовано: 13.03.2015 23:23

Пеклушенко застрелился из-за проблем со здоровьемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia