Читай.net     
♦ Происшествия

Відведення військ розпочато

Відведення військ розпочато
Семенченко заявив про те, що виведення військ почався в Дебальцеве. Однак, незважаючи на це ситуація все ж залишається напруженою. Відведення військ здійснюється в Дебальцеве за планом і організовано. Про це сьогодні вранці заявив народний депутат і комбат «Донбасу», Семен Семенченко. Також він заявив про те, що Розмови про контроль Логвинове це всього на всього казки, і гарбуз на карету не перетворилася. Саме через Логвинове вони не можуть контролювати трасу Дебальцеве-Артемівськ. Всі інші дороги охороняє Національна Гвардія, частини ЗСУ і Донбас.
Чи в блокаду родичів воюючих бійців.
У свою чергу, у штабі АТО повідомляється про те, що в Дебальцеве все ще триває бойова операція. Варто відзначити, що за минулу добу терористи п'ять разів завдавали вогневий удар по місту і околицям з "Градів" і повітряної артилерії. Крім цього були зірвані залізничні сполучення, кілька транспортних шляхів, а також пошкоджені мережі електропередач. Про ці ущербах сьогодні заявив представник АТО Анатолій Стельмах. Також він зазначив, що, незважаючи на перегрупування, бої тривають, і йде опір.
У штабі ДНР заявили, що ВСУ цієї ночі застосували стрілецьку зброю, а також великокаліберні кулемети в напрямі Дебальцеве.
Найбільш небезпечною залишається ситуація в напрямку на Дебальцеве.
Силовики і сепаратисти все також звинувачують один одного в обстрілі. Учора ввечері, в штабі АТО заявили, що прихильники ДНР в даний момент ведуть штурмової захоплення базового табору під Дебальцеве.

Опубликовано: 18.02.2015 13:28

Отвод войск начатВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia