Читай.net     
♦ Происшествия

Одеса сьогодні страйкує

Одеса сьогодні страйкує

Сьогодні вранці, в Одесі було шумно. Активісти вийшли на вулицю Пушкінську, розташовану в районі Дерибасівської і перекрили рух. Люди вийшли на мітинг не просто так, вони висловлюють своє невдоволення арештом одного з лідерів Автомайдану. Нагадаємо, що Євгенія Резвушкіна звинувачують владу в нападі на одного з керівників українського телеканалу «Круг». Сьогодні має відбутися судове засідання, в якому має бути прийняте рішення про запобіжний захід.

Актив Ради Громадської Безпеки, Автомайдан і самооборона вважають, що такі дії є лише приводом для знищення існуючих громадських організацій, ну а саме затримання Резвушкіна Євгена - це всього на всього показова акція українських силовиків. Зараз всі люди, одесити, оточили будівлю Одеської прокуратури і вимагають тільки лише справедливості по відношенню до Євгена.

Також дана будівля оточило більше сотні співробітників одеських правоохоронних органів. Відзначається, що поки ніяких активних сутичок у активістів представниками правопорядку і міліції не було. Офіційно в будівлі прокуратури відбувається захід поки не коментують.

Нагадаємо, що 9 лютого представники та активісти Ради громадської безпеки та Автомайдану з'явилися в будівлі ТК "Круг", щоб передати свій позов Олександру Кам'яного, провідному нової авторської передачі "КПП". Між ними сталася бійка, внаслідок чого один з директорів каналу Ігор Хотин звернувся до органів із заявою про напад.

За словами активістів, ніякої шкоди каналу вони не завдали, і справу проти Резвушкіна сфальсифікована, для того, щоб залякати громадські організації.


Опубликовано: 16.02.2015 14:00

Одесса сегодня бастуетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia