Читай.net     
♦ Происшествия

За що стояв майдан?

За що стояв майдан?
На телеканалі ICTV зріє справжнісінький бунт серед журналістів. Пов'язано це з політикою, яку проводить в редакції Оксана Соколова, продюсер і автор деяких проектів каналу.
Як розповіли самі журналісти, політика в редакції почала змінюватися відразу ж після того, як чоловік Соколовою Андрій Демартіно був призначений на посаду керівника прес-служби Генеральної прокуратури України.
Один з журналістів, що працюють на телеканалі зізнався, що після цього призначення перед журналістами було поставлено завдання, відповідно до якої вони мали висвітлювати діяльність органів прокуратури тільки з позитивної точки зору. Що стосується будь-якого іншого підходу, то тут була накладена жорстка цензура. Перший час колектив виконував вимоги, але коли надійшла завдання робити не тільки брудні і провокаційні сюжети, але й говорити про те, чого насправді ніколи не було, журналісти збунтувалися.
Зокрема, перед журналістами Оксана Соколова поставила завдання за всяку ціну зробити сюжет, про нібито напад на Музей, в якому зберігалися речі колишнього прокурора Віктора Пшонки з метою пограбування. Але ж насправді ніякого музею немає і відповідно ніякого викрадення теж не було. Виходить, що Соколова наказав своїм працівникам «придумати сюжет, висмоктавши його з пальця». Журналісти, природно, обурилися, за що отримали догану і зняття премії за роботу. Адже було навіть домовлено про інтерв'ю з Міністром культури, який погодився на даний фарс. За деякою інформацією домовлявся з ним особисто Демартіно.
Один з журналістів каналу заявив: «Ми відмовляється коментувати даний сюжет. Люди не для того стояли на Майдані, щоб сьогодні з екранів телевізора їх жорстоко обманювали. Всі ми там стояли за свободу слова, а не для того щоб вона придушувалася адмінресурсом. Якщо конфлікт не закриють, журналісти готові звернутися до президента ».

Опубликовано: 04.11.2014 20:35

За что стоял майдан?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia