Читай.net     
♦ Происшествия

Арсен Аваков загрожує Михайлу Пореченкову

Арсен Аваков загрожує Михайлу Пореченкову
Глава Українського МВС на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що планує заборонити в'їзд в країну російському акторові Михайлу Пореченкову. Авакова обурив візит актора в Донецьк. Тепер він збирається заборонити йому взагалі відвідувати країну і погрожує подати на нього в суд.
30 жовтня Михайло Пореченков разом з іншими росіянами, серед яких письменник Захар Прилепин, а так само відомий рокер Олександр Ф. Скляр відвідали самопроголошену Донецьку народну республіку. Крім того, сам Пореченков відправився в найгарячішу на сьогоднішній день точку Донецька - донецький аеропорт, бої за який тривають вже не один місяць. Як зазначив сам актор, спочатку він не планував туди їхати. Але потім виріши таким чином висловити свою підтримку народному ополченню Донбасу і повідомити їм, що за межами ДНР люди їх підтримують і бажають якнайшвидшої перемоги. Відеоролик про його відвідини аеропорту можна знайти в Інтернеті.
- Я вважаю, що мої товариші все правильно самі зрозуміють. Особисто я розумію в якому я перебуваю окопі і з якого боку, - розповів Пореченков журналістам. В Донецьк він привіз гуманітарний вантаж з медикаментами і відвідав місцеву лікарню, де підтримав всіх, хто там знаходиться.
За даними, якими володіють журналісти, Поречнков в Донецьку відвідав позиції ополченців, які воюють на стороні самопроголошеної Донецької народної республіки проти українських силовиків. Там же в аеропорту він постріляв з великокаліберного кулемета.

Опубликовано: 31.10.2014 22:16

Арсен Аваков угрожает Михаилу ПореченковуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: