Читай.net     
♦ Происшествия

Події на дорогах

Події на дорогах
В Астані (Казахстан) відбулася нарада, на якому Антон Цвєтков, заступник голови громадської ради міського главку МВС Росії, виніс на обговорення питання про те, як виявляти на дорогах неврівноважених водіїв. Він запропонував медичним установам і поліцейським звіряти бази даних для того, щоб відразу виявляти людей, що отримали дозвіл на зброю або водійські права за підробленими документами.
Дана ініціатива надійшла після того, як нещодавно в Москві стався резонансний інцидент. Водій, який перебуває за кермом BMW, навмисно збив престарілу людину, яка зробила водієві зауваження. Столична поліція завела кримінальну виробництво по статті «заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю». Але «родзинка» події полягає в тому, що ЗМІ оприлюднили інформацію про водія: передбачуваний винуватець зовсім недавно був пацієнтом психіатричної клініки і проходив там лікування.
Саме тому Цвєтков наполягає, що під час розслідування необхідно з'ясувати: де чоловік отримував довідку про психічну стабільності, який медик видав подібну довідку, де видавалися водійські права і т.д. Така інформація дозволить зрозуміти, де в системі медицини існує корупція і яким чином попередити аналогічні ситуації в майбутньому. «Якщо немає можливості проводити звірку баз медичної і поліцейської, то хоча б проводити періодичні звірки на предмет виявлення людей, які незаконно одержали водійські права або довідку на зброю. Ця умова допоможе своєчасно прибирати з доріг небезпечних, психічно неврівноважених водіїв», вважає Цвєтков. Також заступник глави вважає, що гучний інцидент було б правильніше кваліфікувати як замах на вбивство, залишення місця аварії, навмисне заподіяння тяжкої шкоди і ненадання медичної допомоги. Але, на жаль, невідомо, чи дозволять рамки Кримінального кодексу кваліфікувати дії водія таким чином.
Відео з місця даної події (завдяки відеореєстратора на автомобілі свідка) з'явилося на ресурсі Youtube буквально на цьому тижні. Воно вже набрало гігантську кількість переглядів і викликало неоднозначну реакцію користувачів. Одні закликали вчинити самосуд, не сподіваючись на справедливість поліції, інші все-таки тиснули на свідомість і мали надію на гуманний суд. Але все однозначно зійшлися в думці: водій BMW, так жорстоко надійшовши з пішоходом, зобов'язаний понести жорстке покарання.
Джерело http://auto.gorod-vrn.ru/

Опубликовано: 17.07.2014 23:35

Происшествия на дорогахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia