Читай.net     
♦ Происшествия

Багатостраждальний Луганськ

Багатостраждальний Луганськ

Вчора, 13 липня, в Луганську вівся обстріл артилерії, неодноразово включалася сирена «повітряної тривоги». У результаті нього постраждали люди та об'єкти. Повідомила про це прес-служба Луганської міськради. 
Зокрема, була обстріляна вул. 1905 року, вул. К.Санюка, вул. Станіславського в Кам'янобрідському районі, а також Артемівський район - вул. Дружби народів, квартали Південний і Мирний, п. Тельмана. У кварталі Мирний, 8 в результаті обстрілу снаряд потрапив в горищне приміщення над 5-м під'їздом, а в будинку 13а після попадання снаряда стався спалах квартири на першому поверсі. Частково зруйновані СШ № 51, дитячий садок № 53, будинку № 5 та 6 у кварталі Південний. Виявлено 7 розірвалися снарядів, зокрема по вул. 17-е, Рудя, Станіславського, 67, Остапа Вишні, 5а, СШ № 51. 
У медустанови міста надходять поранені. З кварталу Південний була доставлена 27-річна жінка з осколковим пораненням, з вул. 1905 42-річна жінка з контузією. У результаті зіткнень 41-річний чоловік отримав вогнепальне поранення шиї, плеча та передпліччя. Всього за минулу добу здійснено 161 виїзд карет швидкої допомоги. З них 14 за фактом вогнепальних поранень і травм, 3 людини загинули. Постраждалі з вогнепальними і осколковими пораненнями доставлені в міські лікарні № 3, № 8, № 2, а також в обласну лікарню. У диспетчерську горкомунальної аварійно-рятувальної служби від жителів надійшло 39 звернень комунального характеру за минулу добу.

Опубликовано: 14.07.2014 13:44

Многострадальный ЛуганскВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia