Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть не від пожежі

Смерть не від пожежі

Володимир Боделан , глава ДержМС в Одеській області , впевнений , що в Будинку профспілок в Одесі люди загинули не в результаті пожежі , а миттєво. Він повідомив про це на своїй сторінці в Facebook.
«На перших двох поверхах сталося загоряння центрального сходового маршу , причому за лічені секунди. Потім пішов якийсь непізнаний поки грюкіт, в результаті було видно , що вогонь відразу затух . І в цю ж секунду з боку чорного ходу на землю випало кілька людей. Вони були живі , навіть тікали з місця пожежі на своїх ногах , вірніше , намагалися. Тому що через пару десятків метрів вони падали без свідомості , слідував трагічний результат . Я впевнений , що 99,9 % людей загинули в будівлі профспілок за лічені секунди , а не задихнувшись від диму або вугор від вогню. Але для цього є судмедексперти , дочекаємося їх укладення» , - уклав Боделан.
Дані про загиблих вже озвучені - 48 загиблих. 45 тіл пізнані , а п'ятеро ще залишаються в морзі непізнаними . Ще 8 осіб в той же страшний для Одеси день 2 травня загинули на Куликовому полі і четверо - в торговому центрі "Афіна". З приводу Будинку профспілок думки про кількість загиблих розходяться. Що залишилися в живих свідки вимовляють цифри в 200 і більше осіб , доступ до тіл яких закритий унаслідок страшної знівечення .
13 травня в Верховній Раді України була створена слідча комісія з розслідування масових вбивств в Одесі , Маріуполі та Красноармійську.

Опубликовано: 14.05.2014 22:20

Смерть не от пожараВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia