Читай.net     
♦ Происшествия

Війна не припиняється

Війна не припиняється

Вчора було оголошено , що повстанці Донецької Народної республіки очікують від силовиків , що ті відступлять від території Донецької області до 22 годин того дня . В іншому випадку силовики будуть знищуватися разом з технікою.
«У вас залишилася 1 година для того , щоб звільнити незаконні блокпости і відвести своїх солдатів , а також військову техніку від міст Донецької народної Республіки . Якщо цього не станеться - ми знищимо все: і техніку, і живу силу київських фашистів» , - заявив народний губернатор ДНР Павло Губарєв . Ще Губарєв повідомив , що Донецька область переходить в даний час на військовий стан.
«Закликаю змусити всіх солдатів Національної гвардії будь-якими методами відступити з нашої землі, а також всіляко допомагати армії Народного Ополчення Донбасу» , - підкреслив народний губернатор. Хочеться відзначити , що до лав армії ополченців вже вступило за вчорашній день близько 30 тисяч ополченців.
Але українські силовики не планують відступати і готуються дати відсіч ополченцям . У прес-службі ДОДА оголосили , що у зв'язку з активною фазою АТО на південному сході становище в області погіршилося. Також у прес-службі підкреслили , що в Слов'янському районі ситуація напружена , і практично у всіх відносно великих містах регіону ситуація напружена .
Також зазначимо, що вчора силами донецьких бандитів був викрадений інкасаторський автомобіль Приватбанку , що перевозив зарплати бюджетникам.

Опубликовано: 16.05.2014 23:05

Война не прекращаетсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia