Читай.net     
♦ Происшествия

Секс-послуги в сауні

Секс-послуги в сауні

У Донецьку припинена робота однієї з саун , в якій відвідувачам надавалися послуги інтимного характеру. Співробітники управління по боротьбі зі злочинами , пов'язаними з торгівлею людьми , проводили заходи з реагування на дзвінки звичайних мешканців . Одним з таких став дзвінок анонімного жителя Донецька, який повідомив, що за такою-то адресою працює сауна з секс-послугами.
Обшук сауни призвів до того , що в сауні виявилося кілька клієнтів , а з ними «нічних метеликів» , які скрашували дозвілля чоловіків. Юрій Сироватко, начальник УБЗПТЛ, розповів , що заправляла всіма питаннями спілкування клієнтів з дівчатами 49-річна адміністраторша парної. Вона підбирала «кадри» , становила портфоліо кожній дівчинці і пропонувала клієнтові розважитися. Клієнт вибирав дівчину , адміністратор викликала її по телефону , а гроші за розваги ділилися таким чином: година задоволення коштувала 1200 грн , з них 200 грн адміністраторша забирала собі . Такі умови «роботи» залучили чимало мисливиць , тому за короткий період сауна обзавелася широкої клієнтурою.
Всі документи , що фіксували факти незаконної бухгалтерії , чорнові записи , всі портфоліо путан були вилучені співробітниками правоохоронних органів і згодом будуть передані до суду. За даним фактом відкрито кримінальне провадження , що передбачає покарання позбавленням волі на 5 років.

Опубликовано: 01.04.2014 18:43

Секс-услуги в саунеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia