Читай.net     
♦ Происшествия

Прокурор Кірєєв затриманий

Прокурор Кірєєв затриманий

Стало відомо , що сьогодні в Сколівському районі недалеко від Верхнього Синьовидного було затримано громадянина Кірєєва. Він знаходився в одній з приватних туристичних баз відпочинку в якості відпочиваючого .
Правоохоронні органи з'ясували , що затриманий є справжнім Родіоном Кірєєвим, одіозним суддею , який колись виніс остаточний вирок колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко. Допити місцевого обслуговуючого персоналу показали , що громадянин Кірєєв з'явився на території бази практично відразу , як почалися палкі події на Майдані. Він зареєструвався як відпочиваючий , оселився в номері і практично не виходив з нього. За твердженням покоївок , постоялець неохоче погоджувався на заплановану зміну білизни і намагався під час процедури не залишати номер .
Львівські правоохоронці повідомляють , що під час затримання Кірєєв не чинив ніякого опору. У його номері виявили мало особистих речей , серед яких був мінімальний туристичний набір , деякі документи з часів «правління» Кірєєва на посаді прокурора , рукопис дисертації «Зловживання підозрюваним , обвинуваченим , засудженим правом на захист», захищати яку він мав намір наступного року , а також об'ємний конверт, адресований Юлії Тимошенко.
Затриманий відмовився від того , щоб його справу розглядав місцевий суд , тому його етапують до столиці.

Опубликовано: 02.04.2014 21:46

Прокурор Киреев задержанВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia