Читай.net     
♦ Происшествия

Одружений вбивця , майбутній батько

Одружений вбивця , майбутній батько

В Енергодарі, Запоріжжя , 28 лютого Інна відзначала День народження подруги , з якою нещодавно познайомилася . У компанії знаходився старий знайомий Інни , і вона не злякалася піти з хлопцями продовжувати святкування на квартирі.
Там-то дівчина вийшла до сусідньої кімнати , а коли прийшла назад , побачила , що нікого немає , крім деякого Максима . Мабуть , це була змова , щоб Максим залишився наодинці з Інною . Той почав приставати до Інни , вимагаючи сексу , а коли та відмовилася , він жорстоко побив її : порізав руки , щоб та не пручалася , бив головою об стіну , вибив зуби і жорстоко згвалтував. Після всього зробленого чоловік виніс тіло жертви в кущі , ще завдавши декілька ножових поранень , і кинув помирати зі словами:
- Я був у в'язниці і знову туди через тебе не піду , а ти тут здохнеш і не даси свідчень проти мене .
Напівживу дівчину знайшов випадковий перехожий в 4:00 ранку, який викликав «швидку допомогу». Він почув слабкий стогін і заліз в кущі. Інну відвезли в реанімацію , а наступного дня вона дала свідчення.
З'ясувалося , що 25-річний Максим знаходиться в бігах. Вдома його чекає вагітна дружина з дитиною. Остання в шоці від почутого , адже за її словами , Максим зразковий чоловік .
Інну вже перевели з реанімації у травматологію . Брат постраждалої каже , що у сестри черепно-мозкова травма , 7-8 ножових поранень , гематоми по всьому тілу , а внутрішні органи від численних побоїв перетворилися на желе.

Опубликовано: 05.03.2014 22:48

Женатый убийца, будущий отецВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia