Читай.net     
♦ Происшествия

Запоріжжя лихоманить

Запоріжжя лихоманить

Революція на Майдані вщухає, але в Запоріжжі тривають військові дії проти голів селищних рад. У ніч з 4 на 5 березня невідомі обстріляли кабінет голови селищної ради смт Балабіне.
Взагалі останнім часом це селище прикувало увагу борців за незалежність і свободу , як ніяке інше. Тільки недавно пройшла хвиля «атак» на пам'ятники історії: пам'ятник вождю пролетаріату знесли під революційні гасла, потім вандали піддали атаці пам'ятник визволителям . І ось тепер в об'єктиві селищна рада . Сам голова Володимир Сосуненко погодився дати коментар того, що трапилося:
- Вранці 5 березня я особисто виявив у кабінеті розбите вікно , в якому було 15 кульових отворів . Викликав міліцію. Тих що стріляли ніхто не бачив.
Зі слів Сосуненко, це була явна загроза з боку невідомих. Адже розбите вікно знаходиться якраз навпроти крісла голови . Правоохоронці припускають , що стрілянина могла вестися як з травматичної зброї , так і з пневматичного . Не виключений факт присутності одночасно двох стрільців. На місці обстрілу знайдено безліч «куль» . Вони були розкидані на підлозі і вп'ялися в штукатурку.
Як виявилося зі слів Сосуненко , йому вже не раз погрожували невідомі по телефону. Ті, хто телефонував представлялися «самооборонівцями» і просили в грубій формі залишити посаду голови. Аналогічне «прохання» ти що дзвонили просили передати іншим чиновникам , в т.ч. окремо Чухраю і Гоменюку .

Опубликовано: 07.03.2014 17:02

Запорожье лихорадитВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia