Читай.net     
♦ Происшествия

Розслідування тривають

Розслідування тривають

СБУ , МВС і Генеральна прокуратура продовжують вести слідства з приводу подій на Майдані , а конкретніше - встановлюють особи людей , які побили студентів на площі в Києві в ніч з 29 на 30 листопада. Про це повідомив Віталій Ярема , перший віце-прем'єр міністр України, відповідальний за правоохоронців і силовий блок , перебуваючи у Верховній Раді в четвер 27 лютого. Зокрема , він заявив: «Вчора мені дзвонив слідчий прокурор Києва , який веде справу по побиттю козака Михайла Гаврилюка . Крім цього він додав , що ведуться , не припиняючи , слідчі заходи по подіях 29 - 30 листопада , коли були побиті студенти на Майдані. І проводить слідство оперативна група Генеральної прокуратури , СБУ та МВС».
Також Ярема зазначив , що законодавством визначено терміни проведення даного слідства : «Безумовно, оперативність має величезне значення , але і сьогодні можна зробити все , щоб винні понесли покарання . Не секрет , що в перші дні і навіть години намагалися знищити всі докази , що демонструють , що проти мирного населення була проведена диверсія з боку якихось спеціальних служб. Знищені документи , зброя. Але правоохоронці зроблять все можливе , щоб відновити справедливість».
Нагадаємо , що в ніч на 30 листопада співробітники спецпідрозділу «Беркут» здійснили розгін прихильників євроінтеграції на Майдані Незалежності в Києві.

Опубликовано: 27.02.2014 19:34

Расследования продолжаютсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia