Читай.net     
♦ Происшествия

Гітарист за гратами

Гітарист за гратами

Несподівано жорстокий вирок, на думку друзів, винесений Петру Цимбалу, колишньому бас-гітаристу групи «Грін грей». Його затримали разом з дружиною Алісою ще в 2011 році, коли в приватному будинку подружньої пари співробітниками управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків були виявлені цілі зарості наркотичної трави. Були вилучені 15 кг марихуани та 70 кущів канабісу, не рахуючи пристроїв переробки даного зілля у справжній нарколабораторії.
Подружжя стверджує, що не пов'язані з наркотичним бізнесом, хоча у слідства є докази причетності пари до торгівлі. Між подружжям і ще п'ятьма іншими торговцями був зв'язок, вони спільно вирішували питання збуту наркотиків навіть закордон. Але на суді подружжя доводили, що на їх прикладі міліція вирішила продемонструвати, як вони борються з наркоторгівлею в шоу-бізнесі.
Захисник подружжя Едуард Багіров здивований такою суворою мірою покарання. Так, за законом передбачено до 12 років позбавлення волі, але в даному випадку було б незайвим врахувати, що у пари четверо дітей, і що раніше ніхто з них за подібні злочини не притягувався.
Два роки тривало слідство. На цей час дітей довелося взяти на виховання матері Петра - Тетяні. Вона вражена тим, що відбувається, оскільки знає : пара не потребувала такого заробіток, у них було все, що потрібно для нормального життя. А також вірить у Апеляційний суд, як і друзі подружжя.

Опубликовано: 23.12.2013 21:01

Гитарист за решеткойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia