Читай.net     
♦ Происшествия

Чергова смерть новонародженого

Чергова смерть новонародженого

Світлана Присяжнюк, мешканка Горлівки Донецької області, впевнена, що втрата її дочки безпосередньо пов'язана з недбалим поводженням акушерів. Лікарі пологового будинку вже провели власне розслідування.
Світлана запевняє, що до останнього чула серцебиття своєї дочки, яка померла в утробі. Офіційна версія лікарів - інтранатальна асфіксія, але мати вважає, що було просто втрачено час. Їй категорично відмовилися робити кесарів, посилаючись на нормальний перебіг передпологового стану. У Світлани сутички тривали 15 годин, під час яких їй кололи якийсь засіб, від якого їй ставало гірше і гірше. І в результаті пологи ускладнилися. Як крізь туман жінка чула слова лікарів про те, що у неї піднявся високий тиск - 190 на 140. Деякі з них висловлювали стурбованість тим, що у породіллі може в будь-яку секунду трапитися інсульт.
Акушери пологового будинку вважають, що надходили грамотно, просто у дитини не було шансів народитися живою. Справа в тому, що породілля стала спостерігатися в лікарні вже на восьмому місяці вагітності. Яка причина такої поведінки породіллі - ніхто сказати не може.
Фахівці з міського відділу охорони здоров'я провели розслідування і повідомили про те, що помилок у діях лікарів не було виявлено. Кожен випадок смерті немовляти розглядається серйозно і ретельно, тому підтвердити слова Присяжнюк жоден фахівець не збирається.

Опубликовано: 26.12.2013 19:51

Очередная смерть новорожденногоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia