Читай.net     
♦ Происшествия

Розкрито вбивство в Ізмаїлі

Розкрито вбивство в Ізмаїлі

Правоохоронці затримали двох підозрюваних, які причетні до вбивства чоловіків на базі відпочинку "Портовик" в Ізмаїльському районі. Нагадаємо, під час першотравневого відпочинку біля села Озерне два брати посварилися із сторонніми і отримали смертельні поранення. Одним з убитих став болградський бізнесмен Ігор К., працюючий комерційним директором друкарні "Арт-Південь".
За словами очевидців, один з братів прогулювався з дитиною, коли на великій швидкості промчав мікроавтобус по території бази відпочинку. Чоловік трохи не потрапив під колеса, природно почавши обурюватися водієм. Останній за кермом був п'яний, а разом з ним в авто були ще троє молодих людей, що випили. Миттєво заведені сваркою люди вискочили з машини і накинулися на чоловіка, а перелякана дитина почала звати на допомогу. Прибігли родичі, але було вже пізно - чоловік, житель Болграда, 1964 роки народження, отримав смертельне поранення в грудну порожнину. Окрім нього постраждав його двоюрідний брат, 38-річний одесит.
Обидва брати померли в реанімації Ізмаїльської клініки, не опритомнюючи. Опісля півтора доби двоє підозрюваних була розшукана по наведенню очевидців. Ними стали: житель Ізмаїла 31 року і житель сусідньої держави 34 років, що знаходиться на батьківщині в розшуку. Вилучені речові докази підтвердили, що підозрювані мають безпосереднє відношення до вбивства. Обличчя перепроваджені в ізолятор тимчасового змісту.

Опубликовано: 03.05.2013 19:12

Раскрыто убийство в ИзмаилеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia