Читай.net     
♦ Происшествия

Мати залишається матір'ю завжди

Мати залишається матір'ю завжди

Мати, що любить свою дитину, завжди залишиться такою і переживатиме за нього до кінця своїх днів. Це закон життя. А ось діти іноді перетворюються на садистів, абсолютно не думаючи про наслідки. Подібна історія сталася в Луцьку.
Молода людина мешкала зі своєю матір'ю і непогано заробляла на деревообробному підприємстві. Завдяки регулярному доходу чомусь дозволяв собі зайвий раз заглянути в чарку з горілкою. Мати намагалася періодично виховувати сина, наставляти на істинний шлях. І у черговий раз, прийшовши додому "під мухою", син знову почув від матері докірливі слова і озвірів. Словесна перестрілка перейшла в рукоприкладство, природно тільки одностороннє. Син ударив матір у вухо і пішов.
Години через три він повернувся і продовжив агресивне з'ясування стосунків. Результат цього неважко спрогнозувати - молода людина перебувала на обліку у правоохоронців як особа, що здійснює насильство в крузі сім'ї. Тому побиття матері не стало "сюрпризом" і для неї. Хлопець ударив жінку в обличчя, і вона впала. А потім добивав її ногами по голові і особі. Крики і стогони почули сусіди, які викликали міліцію.
Під час засідання суду мати просила строго її дитину не карати, тому що він є платником аліментів своєї маленької дочки. Просила тільки призначити таке покарання, щоб син знаходився під постійним контролем правоохоронців. Суд призначив покарання у вигляді 100 годин громадських робіт.

Опубликовано: 02.05.2013 13:31

Мать остается матерью всегдаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia