Читай.net     
♦ Происшествия

Шахраї в Києві

Шахраї в Києві

Затримана банда шахраїв, що промишляли фіктивними операціями з нерухомістю в Києві. На даний момент задокументовані 39 фактів шахрайства.
Схема шахрайства була досить продуманою і складною. У різних районах Києва зловмисники знімали кімнати під офіс і розміщували в місцевих газетах оголошення про здачу дешевих кімнат в гуртожитках. Такий варіант притягав велику кількість людей, які дзвонили по вказаних в оголошеннях номерах. Їм називали адресу офісу і просили терміново приїхати з 800 гривнами, якщо ті хочуть встигнути забронювати кімнату. Нібито кількість місць в гуртожиток обмежена, тому варто поспішити.
Клієнти вислуховували цілі річки обіцянок і отримували договір на підписання, в якому йшлося про надання інформаційних послуг. Багато хто підписував, не читаючи. Але цікавим пояснювали, що таким чином можна відхилитися від сплати податків, тому і ця категорія ставила підпис.
Передавши гроші зловмисникам, клієнти отримували натомість номер телефону нібито коменданта гуртожитку, домовлятися належало вже з ним. Люди дзвонили, лже-комендант повідомляв, що вже пішов з гуртожитку і буде пізніший. Пізніше увесь час не наставало, тому люди починали хвилюватися. Через те, що сума була не занадто величезною для ходіння по судах, багато хто відмовлявся від думки правосуддя. Але завдяки найнаполегливішим, вона все-таки восторжествувала.

Опубликовано: 23.04.2013 22:09

Мошенники в КиевеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia