Читай.net     
♦ Происшествия

ЧП в Харкові

ЧП в Харкові


22 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки, а точніше, в його гуртожитку, сталася трагедія. У власній шафі в кімнаті був знайдений повішеним студент першого курсу. Викладачі в один голос стверджують, що проблеми з навчанням у хлопця були, але напередодні він зумів підтягнути усі предмети, по яких відставав. Хоча попередня версія говорить про те, що відчайдушний крок здійснений саме через проблеми з навчанням.
Станіслав Цапенко, 17-річний уродженець Полтавської області, студент 1 курсу кафедри інженерної і комп'ютерної графіки. Одногрупники ніяк не можуть повірити в те, що відбувається. Попри те, що успішність Станіслава була не найвищою, не могло це послужити причиною повішення.
- Я в шоці досі, така втрата, - студентка Аліна. - Так, він пропускав багато, але намагався надолужувати, багато що у нього виходило. Ніколи про проблеми не говорив із сумом, завжди посміхався. Що ж повинно було статися, щоб Стас наклав на себе руки, навіть не представляю.
- Допомогли йому, - друг дитинства Олександр. - Не міг він на таке піти, не такий він.
Останній запис Стаса на сторінці в інтернеті не прояснює нічого: "Шкода, не можна час повернути назад. Хочу багато що змінити".
Станіслав єдина дитина в сім'ї. Батьки не вірять в самогубство, вимагають розслідування. Точку у справі поставлять слідчі після вивчення усіх обставин і допитів.

Опубликовано: 24.04.2013 19:42

ЧП в ХарьковеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia