Читай.net     
♦ Происшествия

Будьте пильні

Будьте пильні

Саме такий термін пройшов з моменту замовлення однієї з мешканок Новомосковська Дніпропетровської області вікон у приватної фірми. У 2008 році Надія Павлівна замовила установку металопластикового вікна і чекала їх установки довгих три роки, після чого встановила інші. Тепер ще два роки бореться за те, щоб недобросовісна компанія повернула їй заплачені гроші. Причому, гроші чималі - фірма узяла 4100 гривен. Керівник фірми не бачить ніякої своєї провини. Замовлення виконане, вікна привезли, в чому ще проблема?
На якій підставі він повинен повернути гроші - підприємець не розуміє, або робить вигляд, що не розуміє. З часом виявилось, що на рахунку фірми не один такий обдурений замовник. По Новомосковську зібралося близько 20 скривджених людей. Почалася судова тяганина, яка тягнеться з 2009 року.
До нещастя, нечесні підприємці виходять з "води сухими", тому що знають в законодавстві лазівки, через які можна ушитися і затягнути судовий процес на довгі роки. Юристи настійно рекомендують вимагати порушення кримінальної справи, незважаючи на відмовки міліції про те, що для порушення справи немає підстав.
Якщо в зазначений термін ви не отримали свого замовлення, то не слухайте відмовок підприємців - негайно вирушайте в правоохоронні органи і вимагайте повернення грошей. Нехай шахраї знають, що і на них знайдеться закон і основа для покарання.

Опубликовано: 05.04.2013 19:59

Будьте бдительныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia