Читай.net     
♦ Происшествия

Аварія з вини батька

Аварія з вини батька

У місті Миколаїв сьогодні, 1 лютого, сталася дорожньо-транспортна подія з вини пішохода. В результаті ДТП була збита шестирічна дитина, а винуватою виявилася його власна мати. Вона вирішила перебігти дорогу в невизначеному, а водій автомобіля, що вдарив дитину, просто не встиг загальмувати.
За словами очевидців, недалеко від місця аварії є і пішохідний перехід, і світлофор. Але чомусь мати вирішила, що встигне перескочити дорогу там, де немає ніяких встановлених місць для переходу. Вийшло, що мама з сином вискочили із-за авто, що стоїть, і дитина за інерцією вирвалася з руки матері. Крок-другий вперед - і автомобіль зі всього маху врізався в малюка. Загальмувати у водія не залишалося навіть частки секунди. Удар був такої сили, що дитину відкинуло на декілька метрів.
Очевидці говорять, що мати спочатку почала кричати і плакати, але потім зміркувала, що зволікання смерті подібне. Оскільки зупинилося декілька автомобілів, то водій однієї з них швидко погодився відвезти постраждалого малюка в лікарню. "Швидкій допомозі" викликати і чекати ніхто не став. А ось правоохоронців хтось встиг викликати. І тепер їм належить вирішити, хто винен більше: мати, що не зуміла утримати власну дитину, або водій, у якого не залишалося шансу на гальмування.
Радує той факт, що дитина жива, у нього виявили лише декілька подряпин і легкий струс мозку.

Опубликовано: 01.02.2013 18:46

Авария по вине родителяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia