Читай.net     
♦ Происшествия

Спочатку гулянка, потім бійка

Спочатку гулянка, потім бійка

З Одеської області поступило повідомлення про смерть від вогнепальних поранень. Мешканка села Козацьке Балтського району виявила свою родичку мертвою, з вогнепальними ранами.
На місце події виїхала оперативно-слідча бригада на чолі з підполковником міліції, начальником Балтського райвідділу Віталієм Капкіним. Прибувши за адресою, названою тою, що знайшла труп, правоохоронці встановили, що у будинку мешкали співмешканці-однолітки - загибла і чоловік 48 років, уродженця Вінницької області. На момент приїзду міліції співмешканець спокійно спав у будинку. Правоохоронці негайно приступили до розшукових заходів і слідчих дій, які допомогли встановити винуватця події. Усі докази вказували на співмешканця, і той зізнався під їх тиском.
Як виявилося, "подружжя" любило міцні спиртні напої. Цього дня обоє випивали у будинку і згадували минулі роки, поступово діставшись до забутих образ. Почалися взаємні звинувачення, справа дійшла майже до бійки. І в запалі гніву чоловік схопився за мисливську рушницю і зробив два постріли у бік співмешканки.
Чоловік затриманий в порядку статті 208 УК України. По цьому факту порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого статтею 115 (частина 1), - умисне вбивство. За цей злочин загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від семи до п'ятнадцяти років. Тепер суд затверджуватиме остаточний вирок.

Опубликовано: 31.01.2013 19:08

Сначала гулянка, потом дракаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia